WDROŻENIE

Zakres
wdrożenia Baselinker

Integrujemy sklep Magento w wersji 1 i 2 z systemem BaseLinker. Oferujemy instalacje i konfiguracje, szkolenie z wdrożonych funkcji, bieżącą obsługę BaseLinkera oraz wsparcie techniczne. Integrujemy wszystkie kanały sprzedaży i dobieramy odpowiednie spośród ponad 300 dostępnych integracji.

Dobieramy i konfigurujemy kluczowe funkcjonalności z dostępnych w aplikacji: Manager zamówień; Magazyn produktów; Manager marketplace; Zarządzanie wysyłką; Automatyzacja procesów.

Sposób konfiguracji dostosowujemy do indywidualnych potrzeb e-sprzedawcy i sposobu organizacji pracy w firmie. Przeprowadzamy wdrożenia kompleksowe lub stopniowane - zależne od aktualnych potrzeb.

DZIAŁANIA

Przykładowe działania
to:

Integracja z serwisami marketplace: Allegro, eBay, Amazon, Ceneo, z kurierem i systemami księgowości internetowej.

Przygotowanie portalu do zarządzania sprzedażą z wielu kanałów (konfiguracja statusów zamówień i ich automatyzacja).

Automatyzacja procesów wysyłkowych (automatyczne generowanie i drukowanie etykiet po zakupie).

Automatyzacja wystawiania faktur do klientów i wysyłka faktur na maila klienta.

Konfiguracja zdarzeń automatycznych (automatyzacja procesów wysyłkowych, drukowanie etykiet, przetwarzanie zamówień).

Strategia wykorzystania Baselinker w biznesie

Strategia wykorzystania Baselinker w biznesie

Przeprowadzamy audyty dla firm, które planują wdrożenie systemu BaseLinker i potrzebują wskazówek, w jaki sposób optymalnie włączyć go w posiadany ekosystem wewnątrz organizacji.
Audyt konfiguracji Baselinker

Audyt konfiguracji Baselinker

Masz już Baselinkera? To nie problem - weryfikujemy ustawienia konfiguracji konta, sprawdzamy poprawność ustawień integracji, akcji automatycznych itd. zestawiając to z założeniami biznesowymi i celami, jakie ma (lub powinien) realizować ten system.
Pierwsza konfiguracja Baselinker

Pierwsza konfiguracja Baselinker

Zakładamy konto i dokonujemy pierwszej konfiguracji, wykorzystując funkcje systemu, które są odpowiedzią na potrzeby e-sprzedawcy.
Schematy automatyzacji Baselinker

Schematy automatyzacji Baselinker

Tworzymy schematy automatycznych akcji, dzięki którym zmniejszą się niepotrzebne koszty i wyeliminują ludzkie błędy.
Treści marketingowe w Baselinker

Treści marketingowe w Baselinker

Przygotowujemy treści marketingowe (jasno sformułowane komunikaty, angażujące treści mailowe informujące o nowościach, czy zachęcające do sfinalizowania transakcji).
Content produktowy dla Baselinker

Content produktowy dla Baselinker

Tworzymy skuteczne opisy produktów oraz opisy aukcji Allegro, zgodnie z określonymi zaleceniami i ograniczeniami, które obowiązują przy konstruowaniu opisów (ujęte w regulaminie Allegro).
Import/Export <br />danych

Import/Export
danych

Po zatwierdzeniu wszystkich zmian, dokonujemy eksportu bądź importu danych.
Bieżąca <br />obsługa

Bieżąca
obsługa

Zapewniamy bieżącą obsługę BaseLinkera oraz wsparcie techniczne.
Integracja <br />z Magento

Integracja
z Magento

Integracja sklepu Magento 1 i Magento 2 z systemem BaseLinker pozwoli na sprawną obsługę zamówień w e-commerce i serwisach marketplace.
Szkolenia

Szkolenia

Przeszkolimy Ciebie oraz Twój zespół, przekazując 100 procent praktycznej wiedzy jak szybko i bezbłędnie poruszać się po systemie.
Procesy <br />i procedury

Procesy
i procedury

Tworzymy procesy i procedury do obsługi Baselinkera.

FAQ

BaseLinker - pytania i odpowiedzi

1

BaseLinker co to jest?

BaseLinker to nowoczesne narzędzie do zarządzania sprzedażą. Pozwala na integrację z wieloma sklepami, serwisami marketplace: Allegro, eBay, Amazon, Ceneo; z firmami kurierskimi oraz systemami księgowości internetowej. Jednym kliknięciem możesz nadać wiele paczek jednocześnie i wydrukować etykiety. Możesz wystawić faktury i automatycznie je przekazać do systemów księgowości internetowej. BaseLinker pozwala oszczędzić czas, konfigurując akcje automatyczne (np. zmiany statusów zamówienia, wysyłanie maili do Klienta z odpowiednią treścią, wysyłanie linków śledzenia przesyłek itd.).
2

BaseLinker Magento. Czy zajmujecie się integracją tylko z Magento 1, czy z Magento 2 też?

Zajmujemy się integracją z Magento zarówno w wersji 1.x jak i 2.x. Przeprowadzamy także migrację z Magento 1 na Magento 2. Więcej o ofercie migracji Magento przeczytasz na stronie https://wsparciemagento.pl/migracje-magento/
3

BaseLinker integracja z Empik - mam sklep na Magento i dodatkowo chcę sprzedawać produkty w Empiku. Czy oferujecie taką integrację?

Tak. Przeprowadzamy integrację Empik i Magento w systemie BaseLinker: Integracja działa w obie strony. Oznacza to, że możesz szybko wystawiać oferty produktów z Empiku, korzystając bezpośrednio z magazynu swojego sklepu, jak również pobierać zamówienia z Empiku do panelu BaseLinker (a następnie wysyłać je do Magento). Ty decydujesz gdzie chcesz obsługiwać zamówienia - czy w Managerze BaseLinker czy w panelu Magento. Integracja niesie ze sobą wiele udogodnień:
 • Synchronizacja stanów magazynowych między sklepem i Empikiem.
 • Możliwość automatycznego zamykania ofert, gdy w magazynie brak towaru oraz możliwość automatycznego wznowienia licytacji w przypadku uzupełnienia towaru.
 • Automatyczna synchronizacja cen między Empikiem a magazynem sklepu wraz z możliwością ustalenia własnych reguł zachowania cen między nimi.
 • Przekazywanie zamówień z Empiku do Magento (możesz obsługiwać je z poziomu sklepu lub pracować nad wszystkimi zamówieniami z poziomu BaseLinkera).
Jeśli jesteś zainteresowany integracją Magento - Empik w systemie BaseLinker, zapraszamy do kontaktu.
4

BaseLinker integracja OLX - Magento. Czy wykonujecie taką integrację?

Tak. Integrujemy OLX z Magento poprzez system BaseLinker. Integracja daje wiele korzyści m.in. dostęp do narzędzi przyspieszających proces wystawiania ofert, wykonanie określonych akcji w wielu ofertach równocześnie, automatyczne kończenie ofert i ich wznawianie, import aktywnych ofert wystawionych na OLX (jeszcze przed podłączeniem konta w systemie BaseLinker). Chcesz skorzystać z integracji OLX - Magento w systemie BaseLinker, skontaktuj się z nami.
5

Baselinker integracja Allegro - Magento. Mam sklep na Magento i dodatkowo chcę sprzedawać produkty na Allegro. Czy jest to w zakresie waszej oferty?

Tak. Integrujemy Allegro i Magento w systemie BaseLinker. Integracja działa w obie strony. Oznacza to, że możesz szybko wystawiać oferty produktów z Allegro, korzystając bezpośrednio z magazynu swojego sklepu, jak również pobierać zamówienia z Allegro do panelu BaseLinker (a następnie wysyłać je do Magento). Ty decydujesz gdzie chcesz obsługiwać zamówienia - czy w Managerze BaseLinker czy w panelu Magento. Integracja niesie ze sobą wiele udogodnień:
 • Synchronizacja stanów magazynowych między sklepem i Allegro.
 • Możliwość automatycznego zamykania ofert, gdy w magazynie brak towaru oraz możliwość automatycznego wznowienia licytacji w przypadku uzupełnienia towaru.
 • Automatyczna synchronizacja cen między Allegro a magazynem sklepu wraz z możliwością ustalenia własnych reguł zachowania cen między nimi.
 • Przekazywanie zamówień z Allegro do Magento (możesz obsługiwać je z poziomu sklepu lub pracować nad wszystkimi zamówieniami z poziomu BaseLinkera).
Chcesz skorzystać z integracji Allegro - Magento w systemie BaseLinker, skontaktuj się z nami.
6

BaseLinker integracja z Amazon - mam sklep na Magento i dodatkowo chcę sprzedawać produkty na Amazonie. Czy możecie wykonać taką integrację?

Tak. Integrujemy Amazon i Magento w systemie BaseLinker. Integracja działa w obie strony. Oznacza to, że możesz szybko wystawiać oferty produktów z Amazona, korzystając bezpośrednio z magazynu swojego sklepu, jak również pobierać zamówienia z Amazona do panelu BaseLinker (a następnie wysyłać je do Magento). Ty decydujesz gdzie chcesz obsługiwać zamówienia - czy w Managerze BaseLinker czy w panelu Magento. Integracja niesie ze sobą wiele udogodnień:
 • Synchronizacja stanów magazynowych między sklepem i Amazonem.
 • Możliwość automatycznego zamykania ofert, gdy w magazynie brak towaru oraz możliwość automatycznego wznowienia licytacji w przypadku uzupełnienia towaru.
 • Automatyczna synchronizacja cen między Amazonem a magazynem sklepu wraz z możliwością ustalenia własnych reguł zachowania cen między nimi.
 • Przekazywanie zamówień z Amazona do Magento (możesz obsługiwać je z poziomu sklepu lub pracować nad wszystkimi zamówieniami z poziomu BaseLinkera).
Chcesz skorzystać z integracji Amazon - Magento w systemie BaseLinker, skontaktuj się z nami.
7

BaseLinker czy Sello?

Sello to jakby rozszerzenie SUBIEKT GT o maile, InPost i Allegro. Funkcjonalności Sello:
 • Współpraca z zewnętrznymi programami i usługami.
 • Serwis aukcyjny Allegro.pl
 • Subiekt GT, Subiekt nexo.
 • Serwery pocztowe POP3/SMTP.
 • Serwisy kurierskie: InPost (w tym obsługa Paczkomaty InPost, Kurier InPost oraz Allegro Paczkomaty InPost).
 • Wysyłam z Allegro (wszyscy dostępni kurierzy w usłudze).

BaseLinker ma o wiele szersze spektrum unikalnych funkcjonalności. Automatyzuje mnóstwo procesów w przedsiębiorstwie. To rozbudowane narzędzie pozwalające na zarządzanie codzienną sprzedażą z wielu źródeł i potężny integrator najważniejszych usług e-commerce. System integruje najbardziej popularne platformy sklepowe i sprzedażowe (np. Allegro, Ebay, czy Amazon), oferuje wbudowany magazyn produktowy, pozwala tworzyć bazę klientów, statusy zamówień, integruje zewnętrzne moduły fakturowe oraz wszystkich najbardziej popularnych kurierów. Masz do niej dostęp online z dowolnego miejsca.

Zdaniem niektórych:

Sello nie ma co porównywać do Baselinkera, ponieważ Sello Team składa się może z około 10 osób (strzelam ), a Baselinker ma zespół większy co sprowadza się do tego, że w nim szybciej znajdują się nowości.

Źródło: https://forum.insert.com.pl/index.php?/topic/16122-co-się-stało-z-sello/

8

BaseLinker czy Sellasist?

Sellasist ma integrację tylko z 5 sklepami (Sellingo, Goshop, Magento, PrestaShop, WooCommerce), 4 platformami Marketplace i kilkoma programami magazynowo-księgowymi (Comarch ERP Optima, NAVIREO, Subiekt GT, WF-Mag / WAPRO Mag). BaseLinker ma znacznie więcej integracji (z 32 sklepami, 28 platformami Marketplace, 61 firmami wysyłkowymi, 11 systemami księgowymi online itd.).
9

BaseLinker czy ErpBox?

BaseLinker jest główną konkurencją dla ErpBoxa w Polsce. ErpBox ma integrację tylko z 9 platformami Marketplace, 7 sklepami internetowymi, 17 kurierami, 8 systemami księgowymi, 23 hurtowniami. BaseLinker ma znacznie więcej:
Marketplace (28)
Sklepy (32)
Hurtownie (211)
Firmy wysyłkowe (61)
Systemy księgowe online (11)
Drukarki online (3)
Pozostałe (19)
Systemy ERP (27)
10

Czy integrujecie wooCommerce z Magento poprzez system BaseLinker?

Tak. Przeprowadzamy integrację wooCommerce z Magento, umożliwiając Ci lepsze zarządzanie zamówieniami z obu źródeł. Do jednego konta BaseLinker możesz podłączyć ile tylko chcesz sklepów i wszystkie zamówienia obsługiwać z poziomu jednego panelu. Jeśli chciałbyś zintegrować wooCommerce z Magento poprzez system BaseLinker, zapraszamy do kontaktu.
11

BaseLinker integracja Magento z InPost. Jakie uzyskam korzyści?

Integrując Magento z InPost usprawnisz proces obsługi i wysyłki zamówień. Zautomatyzujesz przygotowanie przesyłek i znacznie przyspieszysz ich nadawanie. System wyręczy cię w komunikacji z klientami. Zareaguje automatycznie na zmiany statusu przesyłki u kuriera, wygeneruje za Ciebie etykiety i protokół przekazania dla kuriera oraz sam prześle je do druku. Możemy dla Ciebie podłączyć też innych kurierów. Zintegrować Magento z 62 kurierami (m.in. DHL, FedEx, DPD, GLS, Apaczka, Poczta Polska, Paczkomaty itd.). Chcesz skorzystać z integracji Magento - InPost w systemie BaseLinker, skontaktuj się z nami.
12

BaseLinker integracja z Pocztą Polską. Czy zintegrujecie sklep Magento i kuriera Poczta Polska?

Tak, jak najbardziej. Integrujemy sklep Magento i kuriera Poczta Polska za pośrednictwem systemu BaseLinker. Dzięki temu usprawniamy proces obsługi i wysyłki zamówień. Automatyzujemy przygotowanie przesyłek i przyspieszamy ich nadawanie. Zautomatyzowane akcje umożliwiają wysyłanie przesyłek bez Twojego udziału. System generuje za Ciebie etykiety i protokół przekazania dla kuriera i przesyła do druku. Reaguje automatycznie na zmiany statusu przesyłek dla kuriera, a także wyręcza Cię w komunikacji z Klientem - wysyła e-maile i SMS-y, bazując na szablonowych wiadomościach. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą: Baselinker integracja z Pocztą Polską napisz do nas.
13

BaseLinker opinie - czy warto?

Szukając na forach wątków dotyczących hasła Baselinker opinie znaleźliśmy większość pozytywnych ocen. Negatywne, jak to określił jeden z oceniających, pochodzą od konkurencji lub osób, które nie radzą sobie z ustawieniami Baselinkera. Super narzędzie, nie znam lepszego systemu do obsługi zamówień w sklepie internetowym. Złe opinie są albo od konkurencji, albo od osób które nie potrafią sobie ustawić tego zaawansowanego kombajnu.

Źródło: https://pl.trustpilot.com/review/baselinker.com


Baselinker jest jedną z niewielu aplikacji, które naprawdę pomagają obsłużyć świat eCommerce'u w sposób efektywny. Z mojego punktu widzenia jest to mega ułatwienie.

Źródło: https://pl.trustpilot.com/review/baselinker.com


Bardzo przydatne narzędzie do handlu w internecie, bez którego nie wyobrażam sobie życia. Spina (prawie) wszystko z (prawie) wszystkim. Nawet mniej popularne systemy sklepowe posiadają integrację z BaseLinkerem, co czyni ten system niemal jedynym w swoim rodzaju.

Źródło: https://futari.pl/program/baselinker


Spędziłem wiele godzin na szukaniu narzędzia, które zaoferuje mi wszystkie funkcje, których potrzebowałem. W sklepie internetowym opartym o Magento przetestowałem 2 skrypty, których koszt razem z integracją przekroczył 2 000 zł. Ich funkcje, intuicyjność i stopień zaawansowania w najmniejszym stopniu nie dorównywały Base Linkerowi.
Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak dobrze pracuje się z tym narzędziem. Mimo, że moje wymagania są wysokie, to baselinker.com daje mi więcej niż potrzebuje. Na uwagę zasługuje fakt, że nie musisz mieć żadnej wiedzy programistycznej a jedynie obycie w używaniu narzędzi e-commerce aby świetnie odnajdywać się w panelu.
W przypadku mojego sklepu występowała potrzeba indywidualnej zmiany w kodzie źródłowym, co zostało błyskawicznie wykonane mimo że konto było na okresie próbnym. Kolejnym plusem jest doskonały kontakt telefoniczny i mailowy. Parę razy potrzebowałem pomocy, jak to zawsze bywa na początku i otrzymywałem ją natychmiastowo, przez telefon i e-mail.
Podsumowując. Miałem duże szczęście że trafiłem na baselinkera, dzięki nim zarobię jeszcze więcej. administrator sklepu: smartandroid pl

Źródło: https://www.goldenline.pl/grupy/Komputery_Internet/sklep-internetowy/co-sadzicie-o-baselinkercom-lub-kalixpl,1390620/


Używam od około pół roku.
1. Pomoc techniczna na mega poziomie, czy wieczór czy niedziela zawsze mi odpisywali, i pomagali.
2. Apropo pomocy, drobne zmiany w systemie są robione odrazu i pod klienta.
3. Integracje z dodatkowymi przewoźnikami, to żaden problem dla nich.
4. Puuuch.... integracja z e-nadawcą.... kocham to ;) niby nie wielkie ułatwienie, ale jakoś łatwiej zorganizować sobie czas.
5. Jeżeli chodzi o system powiadamiania klientów, strona www każdej transakcji, jestem mega zadowolony, nie będę ukrywał mam dosyć nie których głupich pytań klientów, trochę stresu z głowy ;)
6. Cena jest niska, aż przesadnie za takie narzędzie.

Źródło: https://www.goldenline.pl/grupy/Komputery_Internet/sklep-internetowy/co-sadzicie-o-baselinkercom-lub-kalixpl,1390620/

KONTAKT